WAKACJE 2019

Komenda Hufca ZHP Ziemi Raciborskiej im. Alojzego Wilka
serdecznie zaprasza na letni wypoczynek – spotkanie z harcerską przygodą!

PLEŚNA

• Pięknie położona Harcerska Baza obozowa: leśna polana – 150 metrów od morza w pasie ochrony wybrzeża. Teren bazy ogrodzony, monitorowany (kamera live na stronie bazy obozowej).
  • Zakwaterowanie: namioty ocieplane i kempingi, własna kuchnia, 12 natrysków z ciepłą wodą.
  • Rozrywki: boisko do piłki nożnej,  siatkówki, kometki, koszykówki, stół do tenisa, wyznaczone kąpielisko do pływania, duża jadalnie w której organizowane są dyskoteki, karaoke, seanse filmowe (wszystko emitowane na profesjonalnym sprzęcie audio-wizualnym).
  • Wycieczki: do Kołobrzegu – rejs statkiem, Ustronia Morskiego, Mielna, Gąsek – zwiedzanie latarni morskiej, ogniska, neptunalia, konkursy plastyczne, festiwal piosenki, olimpiada sportowa, noc duchów, gry terenowe i zabawy.

Dużo atrakcji w spokojnym klimatycznym miejscu!

NASZ ADRES:

OBÓZ KOMENDY HUFCA ZHP KUŹNIA RACIBORSKA