Dołącz do Nas!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na zbiórki harcerskie do następujących gromad i drużyn:

Zuchy 6-10 lat:

• 13 Próbna Gromada Zuchowa „Leśne Plemię” działająca przy Zespole Szkół w Kuźni Raciborskiej.
    Zbiórki w środy, kontakt do drużynowej: ewa.trystucha@zhp.net.pl
  • 24 Gromada Zuchowa „Pana Kleksa” działająca przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Zawadzie Książęcej.
    Zbiórki we wtorki, kontakt do drużynowej: dominika.kalemba@zhp.net.pl

Harcerze 10-13 lat:

• 12 Drużyna Harcerska „Płomienie” działająca przy Domu Parafialnym w Babicach oraz szkole w Nędzy.
    Zbiórki w piątki, kontakt do drużynowego: dominik.mertas@zhp.net.pl
  • 51 Drużyna Harcerska „Jawucz” działająca przy Zespole Szkół w Kuźni Raciborskiej.
    Zbiórki w środy, kontakt do drużynowego: daniel.mirski@zhp.net.pl
  • 52 Drużyna Harcerska „Młode Wilki” działająca przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Raciborzu.
    Zbiórki w poniedziałki, kontakt do drużynowej: ewa.trystucha@zhp.net.pl

Starsi Harcerze 13-16 lat:

• 82 Drużyna Starszoharcerska Harcerska „Sfora” działająca przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Raciborzu.
    Zbiórki w poniedziałki, kontakt do drużynowej: kaja.nieweglowska@zhp.net.pl

Wędrownicy 16 -21 lat:

• 69 Drużyna Wędrownicza „Wataha” działająca przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Raciborzu.
    Zbiórki ruchome, kontakt do drużynowego: mariusz.gruchala@zhp.net.pl

Masz więcej lat?

Dla Ciebie też jest miejsce w naszych jednostkach! Napisz na hufiec@kuźniaraciborska.zhp.pl