Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na zbiórki harcerskie do następujących gromad i drużyn:

Zuchy 6-10 lat:

• 13 Próbna Gromada Zuchowa „Leśne Plemię” działająca przy Zespole Szkół w Kuźni Raciborskiej.
    Zbiórki w Środy o godzinie 17:00
  • 24 Gromada Zuchowa „Pana Kleksa” działająca przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Zawadzie Książęcej.
    Zbiórki we Wtorki o godzinie 17:00
  • 25 Gromada Zuchowa „Czarne Pantery” działająca przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 2 w Raciborzu.
    Zbiórki w Poniedziałki o godzinie 17:00

Harcerze 10-13 lat:

• 12 Drużyna Harcerska „Płomienie” działająca przy Domie Parafialnym w Babicach.
    Zbiórki w Piątki o godzinie 17:00
  • 51 Drużyna Harcerska „JAWUCZ” działająca przy Zespole Szkół w Kuźni Raciborskiej.
    Zbiórki w Środy o godzinie 16:45
  • 52 Drużyna Harcerska „Młode Wilki” działająca przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 2 w Raciborzu.
    Zbiórki w Poniedziałki o godzinie 15:30

Starsi Harcerze 13-16 lat:

• 82 Drużyna Starszoharcerska Harcerska „Sfora” działająca przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 2 w Raciborzu.
    Zbiórki w Poniedziałki o godzinie 18:00

Wędrownicy 16 -21 lat:

• 69 Drużyna Wędrownicza „WATAHA” działająca przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 2 w Raciborzu.
    Zbiórki ruchome. Napisz, podamy miejsce i termin najbliższej zbiórki hufiec@kuźniaraciborska.zhp.pl

Masz więcej lat?

Dla Ciebie też jest miejsce w naszych jednostkach! Napisz na hufiec@kuźniaraciborska.zhp.pl