03-07-2017 Olimpiada obozowa

03-07-2017

Dzisiejszy dzień został poświęcony sportowi, na apelu porannym zaraz po śniadaniu cały obóz został podzielony na dwie drużyny: niebieskich i czerwonych, sportowcy ze starszych drużyn do piosenki We Are The Champions grupy Queen wbiegli na obóz z flagą olimpijską oraz zniczem druh Komendant rozpoczął Olimpiadę olimpijską. Zawody odbywały się w następujących konkurencjach:

• Skok z miejsca,
  • Przeskoki przez piłkę na gumce,
  • Rzuty na bramkę z odległości,
  • Skoki przez skakankę,
  • Rzuty do kosza,
  • Rzuty szyszką do celu,

Do każdej konkurencji ustawiali się wszyscy, by wspólnie z drużyna odpowiedniego koloru zdobyć upragnione punkty i tym samym by prowadzić…Rewanżowy mecz piłki nożnej z obozem raciborskim poprzedził dość długi i wyczerpujący trening pod okiem trenera Krzyśka – niestety tym razem nie udało nam się wygrać…

a wieczorem na naszą obozową polanę zjechały same gwiazdy : Ewelina Lisowska, Sarsa, Tomasz Jacyków i sama Maraja Carej….by zasiąść w JURY obozowego konkursu Mam Talent Pleśna 2017!!! Wielu wspaniałych wykonawców zaprezentowało swe talenty wokalne, muzyczne, artystyczne oraz ruchowe…. było fantastycznie. Nawet nasze Jury wykonało swe popisowe numery.