Emocjonujący mecz uczestnicy z naszego obozu kontra uczestnicy z obozu raciborskiego, piesza wycieczka do Gąsek i ognisko.
Dzis po porannej zaprawie część drużyn poszła do Gąsek, pozostali uczestnicy plażowali i zażywali morskich kąpieli. Po południu gościliśmy uczestników obozu raciborskiego. Dwa mecze piłki nożnej, w kategorii młodszych i starszych. Zwycięstwem podzieliliśmy się po równo. Nasi wygrali w kategorii młodszych, obóz raciborski zwyciężył z naszymi starszymi uczestnikami. A wieczorem…. wieczorem przy ognisku były skecze, a przede wszystkim śpiew i dobra zabawa.