Druhny i druhowie,

W miniony piątek 13 września odbył się zjazd sprawozdawczo-wyborczy, na którym była komenda rozdała podziękowania wszystkim byłym i aktualnym instruktorom za ogrom pracy włożony w rozwój hufca.

Po pozytywnym przegłosowaniu wszystkich wniosków absolutoryjnych, został przedstawiony Plan Rozwoju Hufca, który również został poparty przez zjazd.

Ostatnim punktem zjazdu był wybór nowej władzy Hufca: Komendant Hufca – hm. Marek Rybycki wraz z 4 osobowym zespołem oraz Komisja Rewizyjna Hufca z pwd. Przemysławem Kempe na czele.

Zjazd zakończył się utrzymując pozytywne emocje wyborów.

Serdeczne podziękowania wszystkim przybyłym uczestnikom zjazdu, w szczególności delegaturze chorągwi w składzie hm. Marzeny, hm. Aleksandry i hm. Adama.

Pochwała należy się również członkom 51 DH „JAWUCZ” oraz 69 DW „WATAHA” za pomoc w przygotowaniu i obsłudze technicznej zjazdu!

Zapraszamy do Galerii