Wielki sukces naszych zawodników!

W dniu 16.03.2013r odbyły się V mistrzostwa pływackie chorągwi śląskiej ZHP , w których Hufiec Ziemi Raciborskiej reprezentowało czworo zawodników. Mimo nielicznej drużyny , nasza ekipa zdołała zdobyć aż 10 medali w  konkurencjach indywidualnych oraz  sztafecie.W klasyfikacji generalnej , Hufiec Ziemi Raciborskiej zajął IV miejsce.
Nasz Hufiec reprezentował zespół w składzie : Krzysztof Parysek , Krzysztof Nowak , Piotr Gnela , Katarzyna Mikus.

4 złote medale , brąz oraz srebro , to dorobek naszych zawodników  w konkurencjach indywidualnych.

Sztafeta w składzie Krzysztof Nowak , Katarzyna Mikus , Krzysztof Parysek , Piotr Gnela – Pierwsze miejsce, Złoto

Już wkrótce zdjęcia oraz materiał filmowy