Dziś odbyły się Mistrzostwa Pływackie Chorągwi Śląskiej organizowane na basenie w Czechowicach-Dziedzicach w których udział wzięli członkowie Hufca Ziemi Raciborskiej.Startujący w kategorii Instruktorzy krzysztof , Dh Adrian Pomietło,  Dh Kamil Mendak , Dh Krzysztof Nowak ,Dh Piotr Gnela . Nasz hufiec zebrał 5 złotych medali w kategoriach indywidualnych. Sztafeta została rozegrana „poza klasyfikacja ” w stylu zmiennym w którym nasz Hufiec osiągnął najlepszy czas.

 

Podziękowania dla organizatorów za świetną organizacje.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów i atrybutów HTML:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Potwierdź że nie jesteś robotem *