Dziś odbyły się Mistrzostwa Pływackie Chorągwi Śląskiej organizowane na basenie w Czechowicach-Dziedzicach w których udział wzięli członkowie Hufca Ziemi Raciborskiej.Startujący w kategorii Instruktorzy krzysztof , Dh Adrian Pomietło,  Dh Kamil Mendak , Dh Krzysztof Nowak ,Dh Piotr Gnela . Nasz hufiec zebrał 5 złotych medali w kategoriach indywidualnych. Sztafeta została rozegrana „poza klasyfikacja ” w stylu zmiennym w którym nasz Hufiec osiągnął najlepszy czas.

Podziękowania dla organizatorów za świetną organizacje.