Baza obozowa

Komenda Hufca ZHP Ziemi Raciborskiej im. Alojzego Wilka
serdecznie zaprasza na letni wypoczynek – spotkanie z harcerską przygodą!

PLEŚNA

• Pięknie położona Harcerska Baza Obozowa: leśna polana – 150 metrów od morza w pasie ochrony wybrzeża. Teren bazy ogrodzony, monitorowany (kamera live na stronie bazy obozowej).
  • Zakwaterowanie: namioty ocieplane i kempingi, własna kuchnia, 12 natrysków z ciepłą wodą.
  • Rozrywki: boisko do piłki nożnej,  siatkówki, kometki, koszykówki; stół do tenisa; wyznaczone kąpielisko do pływania; duża jadalnia, w której organizowane są dyskoteki, karaoke, seanse filmowe (wszystko emitowane na profesjonalnym sprzęcie audio-wizualnym).
  • Wycieczki: do Kołobrzegu – rejs statkiem, Ustronia Morskiego, Mielna, Gąsek – zwiedzanie latarni morskiej,
  • A poza tym: ogniska, neptunalia, konkursy plastyczne, festiwal piosenki, olimpiada sportowa, noc duchów, gry terenowe i zabawy.

Dużo atrakcji w spokojnym, klimatycznym miejscu!

OBÓZ KOMENDY HUFCA ZHP KUŹNIA RACIBORSKA
Pleśna, 76-037 Będzino