Poniedziałkowy poranek powitał nas pięknym słońcem…z zapartym tchem czekaliśmy spotkania z naszą polaną. Dla nowych uczestników to spotkanie napewno na długo pozostanie w pamięci.

Każdy został przydzielony do drużyny. Śpimy w namiotach. Po zapoznaniu się z obozowiskiem, zjedzeniu śniadania cały obóz wymaszerował powitać Morze.
Gorący piasek i wyjątkowy ciepły Bałtyk ucieszył nas wyjątkowo. Wieczorny powitalny apel mundurowy i przedstawienie kadry oraz harcerski hymn na długo pozostaną w naszej pamięci.
Pełni wrażeń…mamy przed sobą pierwsza noc