Regulaminy, przepisy, nakazy, zakazy i cała reszta ważnych informacji królowały dziś do południa. Nagle głośne wycie syreny wywołało wszystkich na plac-to alarm przeciwpożarowy. Dziś to tylko ćwiczenia, ale trzeba być zawsze gotowym. Za bramą na otwartej przestrzeni stoi znak informujący o tym, iż znajdujemy się na placu ewakuacyjnym, na którym to wszyscy się zgromadziliśmy. Po ćwiczeniach podziękowaliśmy strażakom za udzielone wsparcie oraz naukę.

Błysko – trzaski czyli obozowe disko. Zabawa była na całego i kreacje iście „turnusowe” – królowała biel, kwiatowe motywy i wiele ciekawych fryzur. Cisza nocna ogłoszona przez oboźnego nie podobała nam się tak do końca, ale pełni wrażeń po całym dniu dość szybko zasnęliśmy…

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów i atrybutów HTML:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Potwierdź że nie jesteś robotem *