Plażowanie i kąpiel….po to tu przyjechaliśmy i w tym roku pogoda nas rozpieszcza…Bałtyk ma 23 stopnie Celcjusza, mało kto pamięta czy kiedykolwiek tak było i mało kto chce wracać na obiad, tak nam w wodzie dobrze. Po obiedzie szaleństwo – Festiwal Kolorów. Sproszkowane wielokolorowe farby rzucane go góry i my wśród nich…zreszta niech każdy obejrzy film.
Bal u Naptuna zakończył ten słoneczny dzień.

FESTIWAL KOLORÓW

Opublikowany przez Marek Rybicki Czwartek, 26 lipca 2018

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów i atrybutów HTML:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Potwierdź że nie jesteś robotem *