Turnus 2 Dzień 12

Słoneczko nasze ukochane znów pięknie wstało i na plażę zaprosiło.

Dziś każdy z nas czeka na zaćmienie księżyca…już pewnie  nie doczekamy takiego zjawiska nigdy więcej w naszym życiu.
Ale zanim je zaobserujemy na naszej polanie zjeżdzają same gwiazdy. To dziś program rozrywkowy „Twoja twarz brzmi znajomo”. Na wstępie kadra obozowa utworem „Orki z Majorki” rozbujała całą publikę. A już po chwili naszą polanę nawiedziła z „Małgośką” szalona Maryla Rodowicz. Wielu uczestników, wspaniała atmosfera i owacje na stojąco. Konkurs się udał na całego. Po zaćmieniu księżyca ogłoszono ciszę nocną. Jakie było nasze ździwienie, gdy kilka minut po północy na polanie nastała totalna ciemność i każda drużyna została wywołana by przejść ścieżkę duchów. Krzyki i wrzaski ale super przeżycia pozostaną na długo w naszych pamięciach.

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Potwierdź że nie jesteś robotem *