Dziś wycieczka do Kołobrzegu. Cały obóz wyjechał zaraz po śniadaniu i apelu na rejs statkiem oraz do oceanarium i młodsi do miasteczka Westernowego w Zieleniewie. Ale było bosko – dodatkowy czas w porcie i spacer promenadą, molo i cudna latarnia morska przejście parkiem na starówkę – zwiedzanie katedry, a dla najmłodszych inscenizacja napadu na bank, przejazdy bryczką, pokazy jeździeckie oraz kręcona beczka i autordom. Dzień minął nie wiadomo kiedy…

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów i atrybutów HTML:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Potwierdź że nie jesteś robotem *