Słonko nas kocha…dziś od rana cudna pogoda – do południa kąpiel i plażowanie, a popołudniu na naszej polanie szaleństwo… Cepeliada Obozowa 2018.
Każda drużyna otrzymała 20 Pleśniaków (moneta obozowa) oraz przygotowała przynjamniej dwia stoiska z różnościami od bransoletek ręcznie robionyh poprzez świeczniki, koraliki, kręgle, sztuczki karciane na Wróżce Samirze, czytającej z linii na dłoni kończąc. Drużyna, która zebrała najwięcej Pleśniaków wygrywa. Śmiechu było dużo, a i konkurencje oraz kramy zapraszały różnorodnością i ciekawym pomysłem na szybką sprzedaż.
Wieczorna dyskoteka była zwięczeniem całego udanego dnia.

CEPELIADA. OBOZOWA

Opublikowany przez Marek Rybicki Wtorek, 24 lipca 2018