Turnus 2 Dzień 9

Słonko nas kocha…dziś od rana cudna pogoda – do południa kąpiel i plażowanie, a popołudniu na naszej polanie szaleństwo… Cepeliada Obozowa 2018.
Każda drużyna otrzymała 20 Pleśniaków (moneta obozowa) oraz przygotowała przynjamniej dwia stoiska z różnościami od bransoletek ręcznie robionyh poprzez świeczniki, koraliki, kręgle, sztuczki karciane na Wróżce Samirze, czytającej z linii na dłoni kończąc. Drużyna, która zebrała najwięcej Pleśniaków wygrywa. Śmiechu było dużo, a i konkurencje oraz kramy zapraszały różnorodnością i ciekawym pomysłem na szybką sprzedaż.
Wieczorna dyskoteka była zwięczeniem całego udanego dnia.

CEPELIADA. OBOZOWA

Opublikowany przez Marka Rybickiego Wtorek, 24 lipca 2018

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Potwierdź że nie jesteś robotem *