Komunikat w sprawie HAL2020

Drodzy Rodzice, Harcerze i Instruktorzy!

Obecna sytuacja wymaga od nas podjęcia odpowiedzialnych decyzji w trosce o zdrowie nasze i naszych podopiecznych. Z tego względu informujemy, że tegoroczny obóz na bazie w Kokotku musi zostać odwołany. Wkrótce rozpoczną się zwroty Państwa wpłat.

Jednocześnie informujemy, że obóz w Pleśnej nie jest odwołany, jednakże wciąż czekamy na oficjalne stanowisko władz państwowych oraz Głównej Kwatery ZHP co do możliwości wznowienia działalności harcerskiej.

Chcielibyśmy mimo wszystko przeprowadzić Harcerską Akcję Letnią w formie nieobozowej, to znaczy jako różne aktywności i zajęcia bez pozostawania na noclegu. Zespół Programowy Hufca już pracuje nad przygotowaniem nowej propozycji. Czekamy również na Państwa pomysły i inicjatywy!

Pozdrawiamy, życzymy zdrowia i pozostajemy w ciągłym kontakcie,
Komenda Hufca Ziemi Raciborskiej im. Alojzego Wilka

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Potwierdź że nie jesteś robotem *