Zjazd Nadzwyczajny Hufca Ziemi Raciborskiej

Działając na podstawie §50 pkt. 1.2 Statutu ZHP w zwołuję na dzień 27 maja 2019r. Zjazd
Nadzwyczajny Hufca w celu wyboru komendanta hufca. Zjazd odbędzie się o godz. 18:00 w harcówce
w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 2 w Raciborzu – Ocice.

 


Warning: array_multisort(): Array sizes are inconsistent in /home/klient.dhosting.pl/slaska1/strony_www/kuznia/www/wp-content/plugins/memphis-documents-library/includes/mdocs-functions.php on line 574

Warning: array_multisort(): Array sizes are inconsistent in /home/klient.dhosting.pl/slaska1/strony_www/kuznia/www/wp-content/plugins/memphis-documents-library/includes/mdocs-functions.php on line 574

Warning: array_multisort(): Array sizes are inconsistent in /home/klient.dhosting.pl/slaska1/strony_www/kuznia/www/wp-content/plugins/memphis-documents-library/includes/mdocs-functions.php on line 574

Warning: array_multisort(): Array sizes are inconsistent in /home/klient.dhosting.pl/slaska1/strony_www/kuznia/www/wp-content/plugins/memphis-documents-library/includes/mdocs-functions.php on line 574

Warning: array_multisort(): Array sizes are inconsistent in /home/klient.dhosting.pl/slaska1/strony_www/kuznia/www/wp-content/plugins/memphis-documents-library/includes/mdocs-functions.php on line 574

Warning: array_multisort(): Array sizes are inconsistent in /home/klient.dhosting.pl/slaska1/strony_www/kuznia/www/wp-content/plugins/memphis-documents-library/includes/mdocs-functions.php on line 574

Warning: array_multisort(): Array sizes are inconsistent in /home/klient.dhosting.pl/slaska1/strony_www/kuznia/www/wp-content/plugins/memphis-documents-library/includes/mdocs-functions.php on line 574

Warning: array_multisort(): Array sizes are inconsistent in /home/klient.dhosting.pl/slaska1/strony_www/kuznia/www/wp-content/plugins/memphis-documents-library/includes/mdocs-functions.php on line 574

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Potwierdź że nie jesteś robotem *